baner Kompetencje Językowe
03 stycznia 2018

Zapraszamy doradców metodycznych, konsultantów i nauczycieli języka francuskiego w przedszkolach i szkołach podstawowych na szkolenie „Nauczanie języka francuskiego dzieci w wieku 4–11 lat”, które odbędzie się w centrum szkoleniowym ORE w Sulejówku w dniach 19–21 stycznia 2018 r. Rejestracja na szkolenie za pomocą formularza elektronicznego.

22 grudnia 2017

Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Goethe-Institut w Warszawie zapraszają nauczycieli języka niemieckiego na szkolenie w języku niemieckim „Niemiecki po niemiecku. Wskazówki, sposoby, metody na drodze do jednojęzyczności” w ramach projektu „Sieć ekspertów programu DELFORT”.

Czytaj więcejo: Szkolenie w języku niemieckim „Niemiecki po niemiecku. Wskazówki, sposoby, metody na drodze do...

20 grudnia 2017

Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Goethe Institut w Warszawie zapraszają nauczycieli języka niemieckiego na szkolenie w języku niemieckim „Niemiecki po niemiecku” w ramach projektu „Sieć ekspertów programu DELFORT”.

 

 

Czytaj więcej

 

13 grudnia 2017

Europejskie Centrum Języków Nowożytnych zaprasza wszystkich zainteresowanych edukacją pluralistyczną na webinarium poświęcone różnorodności językowej. Wydarzenie rozpocznie się 13 grudnia o godzinie 9:30, a zakończy 14 grudnia o godzinie 13:30. Transmisja na żywo dostępna jest w językach angielskim i francuskim. Więcej informacji na temat webinarium oraz program wydarzenia w poniższych załącznikach.

Czytaj więcejo: Różnorodność językowa – webinarium


Nowości wydawnicze ORE

Pobierz z Biblioteki Cyfrowej ORE