baner Rozwój szkoł i placówek
09 stycznia 2018

Rozpoczynamy rekrutację na szkolenie kandydatów na ekspertów ds. awansu zawodowego nauczycieli EKSPERT 2018, które odbędzie się:
– e-learning (luty – marzec 2018 r.);
– warsztaty (10–14 lipca 2018 r. lub 14–18 lipca 2018 r. w ośrodku szkoleniowym w Sulejówku).
Formularz rekrutacyjny EKSPERT 2018 dostępny będzie w dniach 16.01 – 23.01.2018.

05 października 2017

Wydział Innowacji i Rozwoju rozpoczyna rekrutację uczestników na pilotażowe szkolenie: Warsztat pracy doradcy metodycznego.

Szkolenie odbędzie się w dniach 4–6 listopada 2017 r., adresowane jest do nowo powołanych doradców metodycznych, których staż pracy w charakterze doradcy nie przekracza 2 lat.

Kontakt: Bogusława Kalinowska,

Serdecznie zapraszamy.

19 września 2017

Wydział Innowacji i Rozwoju rozpoczyna rekrutację na szkolenie „Rola dyrektora we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w szkole”. Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do doskonalenia kadry kierowniczej oświaty w zakresie wdrażania innowacyjnych rozwiązań programowych, organizacyjnych i metodycznych, służących rozwojowi placówki.

Czytaj więcejo: Rola dyrektora we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w szkole

03 lipca 2017

W związku z modernizacją serwisu internetowego rejestracja osób zainteresowanych szkoleniem kandydatów na ekspertów ds. awansu zawodowego nauczycieli „EKSPERT” jest wstrzymana do odwołania.

Nowości wydawnicze ORE

Pobierz z Biblioteki Cyfrowej ORE