Diagnoza psychologiczn-pedagogiczna- - baner
22 listopada 2017

Rekrutacja do udziału w seminariach była prowadzona przez ORE. Na przełomie sierpnia i września 2017 r. odbyły się seminaria przygotowujące koordynatorów do pełnienia zadań pilotażowych. Aktualnie koordynatorzy rozpoczęli szkolenia na terenie całej Polski.

Czytaj więcej...

22 listopada 2017

We wrześniu ruszyło 10 sieci współpracy i samokształcenia dla koordynatorów ds. wdrażania modelowego zestawu narzędzi diagnostycznych oraz standardów funkcjonowania poradni psychologiczno-pedagogicznych. W spotkaniach stacjonarnych zorganizowanych w Katowicach, Lublinie, Poznaniu i Warszawie wzięło udział 100 osób. Aktualnie rozpoczyna się praca na platformie.

Czytaj więcej...

22 listopada 2017

Informujemy, że rozpoczęliśmy szkolenia adresowane do pracowników poradni psychologiczno-pedagogicznych. Celem szkoleń jest przygotowanie pracowników poradni do stosowania zestawu narzędzi diagnostycznych z obszaru emocjonalno-społecznego (TROS-KA) oraz standardów pracy PPP.

Czytaj więcej...

22 listopada 2017

ORE planuje dodruk zestawu narzędzi diagnostycznych z obszaru emocjonalno-społecznego (TROS-KA). W tym celu prosimy poradnie o wysłanie informacji o zapotrzebowaniu za pomocą formularza. Formularz zapotrzebowania prosimy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załączniki:
PlikOpisRozmiarZałączonyOstatnia modyfikacja
Pobierz plik (zapotrzebowanie na zestaw TROSKA.docx)Formularz zapotrzebowania na zestaw TROSKA 23 kB2017-11-22 09:442017-11-22 09:44
01 czerwca 2017

Informujemy, że rozpoczęliśmy rekrutację uczestników dwudniowego szkolenia adresowanego do pracowników poradni psychologiczno-pedagogicznych (PPP). Celem szkoleń jest przygotowanie pracowników poradni do stosowania zestawu narzędzi diagnostycznych z obszaru emocjonalno-społecznego (TROS-KA) oraz standardów pracy PPP.

Czytaj więcej...