Szkoła ćwiczeń- baner
30 października 2017

Od 1 września w 15 szkołach województwa mazowieckiego realizowany jest pilotaż szkoły ćwiczeń. Dyrektorzy i nauczyciele, we współpracy z pracownikami placówek doskonalenia nauczycieli, bibliotek pedagogicznych, bibliotek pedagogicznych i poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz szkół wyższych, realizują różnorodne działania w zakresie wdrażania do praktyki szkolnej form i metod pracy szkoły ćwiczeń określonych w Modelu szkoły ćwiczeń.

Czytaj więcej...

20 października 2017

Poszukujemy recenzenta 10 zestawów materiałów dla nauczycieli matematyki

Zapraszamy do zapoznania się z opisem przedmiotu zamówienia, wymaganiami stawianymi kandydatom oraz do przesłania formularza aplikacyjnego.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 26 października 2017 r. Wypełniony formularz aplikacyjny prosimy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytaj więcej

 

19 października 2017

Ośrodek Rozwoju Edukacji w ramach realizacji projektu „Wspieranie tworzenia szkół ćwiczeń”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, ogłasza otwarty nabór, którego celem jest wyłonienie 4 ekspertów merytorycznych sieci współpracy i samokształcenia.

Szczegóły dotyczące udziału w tym postępowaniu w BIP ORE.

04 października 2017

Poszukujemy wykonawcy 10 kursów e-learningowych dla nauczycieli języków obcych, matematyki, informatyki oraz przedmiotów przyrodniczych. Zapraszamy do składania ofert do dnia 11  października 2017 r. do godziny 9.00. Szczegółowe informacje są udostępnione na stronie BIP.

02 października 2017

Ośrodek Rozwoju Edukacji – beneficjent projektu „Wspieranie tworzenia szkół ćwiczeń”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego w ramach II Osi Priorytetowej: Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działania 2.10 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014–2020 – poszukuje wykonawcy materiałów promocyjnych wraz z dostawą.

Ofertę należy złożyć na formularzu – załącznik nr 1 do dnia 9 października 2017 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej