Szkoła ćwiczeń- baner
21 września 2017

Ośrodek Rozwoju Edukacji w ramach realizacji projektu „Wspieranie tworzenia szkół ćwiczeń”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, ogłasza otwarty nabór, którego celem jest wyłonienie koordynatorów sieci współpracy i samokształcenia.

Szczegóły dotyczące udziału w tym postępowaniu w BIP ORE.

20 września 2017

Ośrodek Rozwoju Edukacji – beneficjent projektu „Wspieranie tworzenia szkół ćwiczeń”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego w ramach II Osi Priorytetowej: Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działania 2.10 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014–2020 – poszukuje wykonawcy materiałów promocyjnych wraz z dostawą.

Szczegóły na stronie BIP

20 września 2017

Poszukujemy recenzenta 10 zestawów materiałów dla nauczycieli informatyki.

Zapraszamy do zapoznania się z opisem przedmiotu zamówienia, wymaganiami stawianymi kandydatom oraz przesłania Formularza aplikacyjnego na stronie BIP

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 27 września 2017 r. Wypełniony formularz aplikacyjny prosimy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

18 września 2017

Zapraszamy do składania ofert dotyczących wyboru 2 trenerów zajęć warsztatowych, które zostaną zrealizowane w trakcie spotkania kadry pedagogicznej szkól ćwiczeń.

Termin składania ofert zostaje przedłużony do 26 września 2017 do godz. 10.00

Szczegóły na stronie BIP.

9 września 2017

Ośrodek Rozwoju Edukacji ogłasza przetarg na zamówienie obejmujące produkcję 40 filmów w projekcie „Wspieranie tworzenia szkół ćwiczeń”. Filmy będą wykorzystane jako materiał szkoleniowy i źródło wzbogacenia warsztatu zawodowego nauczycieli. Zostaną opublikowane w serwisie internetowym Ośrodka Rozwoju Edukacji i jako zasób służyć będą celom edukacyjnym i informacyjnym. Więcej informacji w Biuletynie Informacji Publicznej ORE.