Wspomaganie szkół w rozwoju - baner projektu
17 listopada 2017

Kiedy?

24–26 listopada 2017 r.

Gdzie?

Ośrodek Rozwoju Edukacji w Sulejówku ul. Paderewskiego 77. Nocleg i wyżywienie zapewnia organizator.

Czytaj więcej...

17 listopada 2017

Kiedy?

4–6 grudnia 2017 r.

Gdzie?

Ośrodek Rozwoju Edukacji w Sulejówku ul. Paderewskiego 77. Nocleg i wyżywienie zapewnia organizator.

Czytaj więcej...

16 listopada 2017

Ośrodek Rozwoju Edukacji – beneficjent projektu „Zwiększenie skuteczności działań pracowników instytucji wspomagania oraz trenerów w zakresie kształcenia u uczniów kompetencji kluczowych”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego w ramach Działania 2.10 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014–2020 – zwraca się z prośbą o przesłanie informacji o szacunkowej cenie (brutto) redakcji merytorycznej opisów ofert wspomagania i sposobów ich wykorzystania w pracy szkoły (dobrych praktyk). Zwracamy się z prośbą o podanie wyceny w formularzu do 19 października 2017 r. do godziny 23:59, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Więcej informacji w Biuletynie Informacji Publicznej ORE.

14 listopada 2017

Ośrodek Rozwoju Edukacji poszukuje 3 trenerów do przeprowadzenia warsztatów dotyczących walidacji i certyfikacji osób odpowiedzialnych za szkolenia pracowników systemu oświaty oraz działania rozwojowe skierowane do szkół i przedszkoli. Szczegóły ogłoszenia na stronie Biuletynu Informacji Publicznej ORE.

08 listopada 2017

Kiedy?

29.11 – 1.12.2017 r.

Gdzie?

Centrum Szkoleniowe Ośrodka Rozwoju Edukacji w Sulejówku, ul. Paderewskiego 77. Organizator zapewnia nocleg i wyżywienie.

Dla kogo?

Dla pracowników placówek doskonalenia nauczycieli, poradni psychologiczno-pedagogicznych, doradców metodycznych oraz trenerów, którzy są uczestnikami sieci współpracy i samokształcenia organizowanych w ramach ww. projektu. Zapraszamy także wszystkich, którzy realizują wspomaganie szkół w zakresie wychowania i profilaktyki i chcą dołączyć do naszej sieci.

Czytaj więcej